XML

Moduł magento - XML

Dzięki niemu generujemy dowolny szablon produktowy, który staje się naszą bazą

 
Moduł zgodny z PHP
PHP 5.3 - PHP 5.4

- W systemie Magento funkcja „Admin routing compatibility mode for extensions” musi być włączona. Moduł nie jest dostosowany do patcha Magento supee6788.

Jeden z najbardziej przydatnych i szeroko wykorzystywanych dodatków do Magento. Dzięki niemu generujemy dowolny szablon produktowy, który staje się naszą bazą.
Wszystko to odbywa się bez potrzeby pisania kodu. Możemy utworzyć dowolny szkielet pliku xml oraz samemu wybrać, które produkty mają do niego trafić. Później jednym kliknięciem wyszukujemy interesujący nas szablon i pobieramy go na dysk.

Porównywarki cenowe
Każda z porównywarek cenowych potrzebuje swoich własnych szablonów produktowych. Różnią się one strukturą i pobieranymi cechami. Nie ma potrzeby szukania modułów do integracji, dzięki XML integrację można napisać samodzielnie. Ustalić też można, które produkty uwzględnić w szablonie, a które nie.

Integracje
Do większości integracji między Magento a innymi aplikacjami wystarczą pliki xml generowane CRON'em. Teraz komunikację z magazynem, systemem księgowym czy np. podsklepem staje się prosta. Dzięki szablonom XML można np. uaktualniać stany magazynowe lub ceny, opisy, każdą z utworzonych cech. I to zarówno dla wszystkich, jak i wybranych produktów.

Migracje/Eksporty
XML można też użyć również jako narzędzia do eksportu produktów. Jest to dużo prostsza, szybsza i bardziej intuicyjna alternatywa dla rozbudowanych i wolnych narzędzi standardowych w Magento.
  • FUTURE-SOFT SP. Z O.O., ul. Gosławicka 2/215,
    45-446 Opole
  • +48 606 405 680
  • +48 775 466 174
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

  Nie wysłano.   Wiadomość wysłana
Zostawiając u nas swoje dane akceptujesz politykę prywatności. Link: polityka prywatności
Top
Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Czytaj więcej. Akceptuję cookies z tej strony. Akceptuję