Zaawansowany hosting magento

MAGENTO MINI STORE
Dysk dla sklepu 2000 MB
Transfer roczny 1020 GB
Ilość request 200
Panel www TAK
Konta e-mail 10
500 zł / ROK
MAGENTO NORMAL STORE
Dysk dla sklepu 2000 MB
Transfer m-c 120 GB
Ilość request 500
Panel www TAK
Konta e-mail 10
99 zł / Miesiąc
MAGENTO BIG STORE
Dysk dla sklepu 35 GB
Transfer m-c 600 GB
Pamięć RAM 2048 MB
Processor 4 x 2,93 GHz
Panel www TAK
199 zł / Miesiąc

* Serwery oparte o markowe rozwiązania
* Serwery posiadają bardzo szybkie dyski SSD
* Podane ceny są cenami netto
 

     Jesteśmy doświadczoną firmą na rynku, działamy od sierpnia 2011 roku. Powstaliśmy jako odpowiedź na zapotrzebowanie na usługi informatyczne na rynku w zakresie projektowania i wykonywania małych, średnich oraz dużych projektów. Pomimo "młodego wieku" firma posiada dostęp do fachowców i specjalistów z różnych dziedzin, mogących pochwalić się odpowiednią wiedzą techniczną i merytoryczną popartą wieloletnim doświadczeniem. Projekty przez nas prowadzone staramy się wykonywać na wysokim poziomie, używając przy tym najlepszych narzędzi, procedur i praktyk.Jednakże nie wykraczamy poza ramy, które nakreśla Klient. Jesteśmy swojego rodzaju ciałem doradczym sugerującym najlepsze podejście do wykonania projektu Klienta. Jednakże to Klient ma decydujące zdanie i musi być zadowolony z wykonania, terminu i budżetu projektu. Jesteśmy elastyczni co do metodologii i metody prowadzenia i wykonywania projektu, a także technologii, komunikacji, realizacji i współpracy.

    Oferujemy zestaw usług, które zapewnią utrzymanie Twoich serwisów internetowych oraz obsługę poczty elektronicznej i dynamicznych aplikacji bazodanowych – czyli wszystkich niezbędnych elementów umożliwiających efektywne funkcjonowanie Twojego biznesu w Internecie! Nasze stabilne serwery oraz szybkie łącza internetowe jak również wykwalifikowani administratorzy uczynią Twój serwis internetowy oraz pocztę e-mail zawsze osiągalne dla użytkowników niemal z każdego miejsca na świecie. Naszą ofertę przygotowaliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenia w zakresie udostępniania usług hostingowych oferując gotowe zestawienie możliwości i parametrów technicznych.

  • FUTURE-SOFT SP. Z O.O., ul. Gosławicka 2/215,
    45-446 Opole
  • +48 606 405 680
  • +48 775 466 174
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

  Nie wysłano.   Wiadomość wysłana
Zostawiając u nas swoje dane akceptujesz politykę prywatności. Link: polityka prywatności
Top
Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Czytaj więcej. Akceptuję cookies z tej strony. Akceptuję