Jest darmowym oprogramowaniem na którym możemy stworzyć swój własny sklep internetowy.

Ogólnie mówiąc Magento jest to oprogramowanie sklepu, które zapewnia większość funkcji użytkownikowi nawet tym najbardziej wymagającym a w dodatku jest darmowy.

System Magento posiada duże wymagania sprzętowe, które niejeden hosting może ciężko zapewnić co powoduje, że ciężko taki sklep uruchomić na standardowym hostingu.


Magento najlepiej stworzyć na serwerze dedykowanym Magento [oferta serwerów magento] gdzie sprzęt jaki będziemy mieli dostępny jest bardzo dobry i z łatwością sprosta wymaganią sklepu.

Oprogramowanie Magento to jeden z lepszych darmowych oprogramowani sklepu jakie mamy obecnie na rynku co widać po ilości sklepów które na tym oprogramowaniu istnieją np. w USA gdzie system jest używany w ponad 80% sklepach internetowych.

System posiada moduły komentarzy, banerów, analizy zamówień, systemy rabatowe, dodatkowej prezentacji wybranych produktów i wiele innych.

Magento pozwala na tworzenie własnego oprogramowania jak i instalowanie dodatkowych zewnętrznych modułów np. płatności, porównywarek, systemów śledzenia przesyłek itp.

Platforma Magento w 2011r. Zostało przejęte przez eBay, zyskując dodatkowe wsparcie co zapewniało lepszy rozwój oprogramowania.

  • FUTURE-SOFT SP. Z O.O., ul. Gosławicka 2/215,
    45-446 Opole
  • +48 606 405 680
  • +48 775 466 174
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

  Nie wysłano.   Wiadomość wysłana
Zostawiając u nas swoje dane akceptujesz politykę prywatności. Link: polityka prywatności
Top
Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Czytaj więcej. Akceptuję cookies z tej strony. Akceptuję