CMSy i SKLEPY

To co lubimy robić

O nas CMS'y i stawianie sklepów w sieci www jest również projektem informatycznym. Często nasi Klienci, oprócz standardowych modułów, życzą sobie coś, czego nie posiada konkurencja. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje naszych Klientów i staramy się oddać w 100% to, czego pragną. Szczegółowy opis w dziale Projektowanie i Programowanie.

Siliniki, z których korzystamy są proste w rozwoju, elastyczne, a zarazem bardzo znane. Zapewnia to przenaszalność systemu i serwis. Pomimo ich wielkości i rozbudowania działają bardzo szybko, co zapewnia odpowiedni kesz systemów. Są one również dostosowane pod indeksację google.

Jeżeli chodzi o systemy CMS, to mamy swoich faworytów, lecz jesteśmy w stanie dostosować się do wymogów nawet najbardziej wybrednego Klienta. Natomiast w przypadku sklepów używamy tylko i wyłącznie silnika MAGENTO oraz PrestaShop. Posiadamy wiedzę umożliwiającą tworzenie modułów, serwisowanie, stawianie nowych sklepów, zmianę oraz wykonywanie i wdrażanie nowych layout'ów, konfigurację i instalację.

Jak i CMS'y, tak i Sklepy posiadają pełny panel zarządzania, wzbogacony o moduły darmowe jak i dedykowane.

  • FUTURE-SOFT SP. Z O.O., ul. Gosławicka 2/215,
    45-446 Opole
  • +48 606 405 680
  • +48 775 466 174
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

  Nie wysłano.   Wiadomość wysłana
Zostawiając u nas swoje dane akceptujesz politykę prywatności. Link: polityka prywatności
Top
Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Czytaj więcej. Akceptuję cookies z tej strony. Akceptuję