Współpraca

Współpraca Dla Klientów
Jeśli chcesz zrealizować projekt, urodził Ci się pomysł w głowie, chcesz zmienić firmę będącą Twoim IT, potrzebujesz wsparcia to zadzwoń, przyjdź do nas lub napisz na maila. Chętnie zajmiemy się i zrealizujemy Twój pomysł. Pisz na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Dla pracowników
Jeżeli jesteś osobą z doświadczeniem, chcącą pracować w zespole specjalistów lub jesteś osobą chcącą nabyć doświadczenie, ale charakteryzuje Cię dokładność, precyzja i szybko się uczysz, to jesteś Osobą, której szukamy. Obecnie interesują nas osoby na stanowisko projektant, programista, analityk, kierownik projektów, grafik, WebMaster. Technologie, w których pracujemy to technologie internetowe. Nie zwlekaj, przyślij nam swoje CV (mile widziane zdjęcie), LM i portfolio na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Odpowiadamy każdej zgłaszającej się osobie.

Dla firm
Poszukujemy kontaktów z firmami na zasadzie partnerstwa w celu wykonywania wciąż to nowych zleceń. Szukamy firm odpowiedzialnych, posiadających wiedzę i doświadczenie w realizacji projektów w całości bądź w części. Interesują nas graficy, WebMastrzy i Developerzy. Prosimy o pozostawienie kontaktu wraz z danymi i którkim opisem firmy na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - mile widziane doświadczenie, realizacjie, sukcesy, stawki, zakres współpracy.
  • FUTURE-SOFT SP. Z O.O., ul. Gosławicka 2/215,
    45-446 Opole
  • +48 606 405 680
  • +48 775 466 174
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

  Nie wysłano.   Wiadomość wysłana
Zostawiając u nas swoje dane akceptujesz politykę prywatności. Link: polityka prywatności
Top
Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Czytaj więcej. Akceptuję cookies z tej strony. Akceptuję