Nasze Referencje


referencja Możemy w pełni zarekomendować firmę Web-Soft.com.pl jako profesjonalnego partnera w zakresie wykonywania modułów Magento. Zadaniem firmy było stworzenie 9 modułów w technologii Magento i PHP. Wszystkie zostały wykonane niemal perfekcyjnie, drobne poprawki zawsze były traktowane przez pracowników firmy z należytą powagą i starannością. Należy nadmienić, iż ustalony termin był niezwykle krótki, jednakże moduły zostały oddane o czasie. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających nas efektów. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązywania kontaktu, gotowość do współpracy oraz szybkość reakcji pracowników firmy. Mamy nadzieję, że nasze partnerstwo będzie skutkowało sympatycznym i miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług. Oryginał referencji dostępny jest w siedzibie firmy.
referencja Tworzenie modułów Magento to główny cel naszej firmy. Przy ich wykonywaniu korzystamy z wydatnej pomocy firmy Web-Soft.com.pl i możemy z pełną odpowiedzialnością polecić to przedsiębiorstwo Doskonała jakość wytworzonych modułów, terminowość ich wykonania, wspaniała komunikacja i wysoki poziom umiejętności interpersonalnych pozwalają nam zarekomendować firmę Pana Adama Nielskiego. Dodatkowym atutem jest niezwykłe zaplecze programistyczne i technologiczne, które potrafi stworzyć prezes. Właściciel stworzył ambitny, młody, a jednocześnie doświadczony zespół osób, które podejmują ryzyko, nie reagują negatywnie na nowe propozycje, chcą się uczyć i doskonalić. Dzięki tak zintegrowanym pracownikom powstają prawdziwe perełki programistyczne. Polecamy współpracę z Web-Soft.com.pl jako doświadczonym i kompetentnym partnerem. Oryginał referencji dostępny jest w siedzibie firmy.
referencja Z firmą Web-Soft.com.pl Adam Nielski współpracowałem przy projekcie portalu … oraz przy kilku pomniejszych tematach internetowych. Współpraca układała się bardzo dobrze, terminowość I sposób wykonania nie budziły zastrzeżeń. Również postawa właściciela była bez zarzutu, dzięki czemu mogę zarekomendować firmę Pana Adama Nielskiego. Oryginał referencji dostępny jest w siedzibie firmy.
referencja Web-Soft.com.pl Adam Nielski to przykład bezkompromisowej dbałości o klienta i jego wymagania. Z firmą współpracujemy od kilku lat. Na każdym polu - zarówno jako wytwórcy nowego oprogramowania, jak i wsparcia programistycznego, czy też serwisu - możemy potwierdzić wysoki profesjonalizm oraz zawodowstwo naszego partnera. Dzięki doskonałemu znawstwu tematu, które niejednokrotnie nas zaskakiwało, możemy poszczycić się teraz idealnie działającymi programami i aplikacjami. Terminowość, komunikacja, zaangażowanie pracowników tej firmy oceniamy jako nienaganne. Z satysfakcją z udanej działalności możemy wystawić naszemu partnerowi pozytywne referencje i polecić produkty przez niego umorzone. Oryginał referencji dostępny jest w siedzibie firmy.
referencja Z prawdziwą przyjemnością polecamy firmę Web-Soft.com.pl - naszego wieloletniego partnera. Dzięki naszej ciągłej współpracy w swojej bazie mamy obecnie wiele różnych modułów W technologii Yii, ZendFramework, które pomagają nam w realizacji zadań projektowych. Nasza wieloletnia współpraca układa się bardzo dobrze, a wszelkie poprawki i dodatkowe prace wykonywane są z pełną starannością. Oryginał referencji dostępny jest w siedzibie firmy.
referencja Niniejszym potwierdzamy, że firma Web-Soft.com.pI Adam Nielski realizowała projekt … w okresie od października 2011 do maja 2012 roku. Realizacja została wykonana sprawnie i terminowo. W związku z tym możemy rekomendować firmę Web-Soft jako zaufanego partnera biznesowego. Wartość zrealizowanego projektu wyniosła 203 tyś. zł brutto. Oryginał referencji dostępny jest w siedzibie firmy.
referencja Współpraca z firmą Web-Soft.com.pl jest doskonałym przykładem rzetelnego i partnerskiego podejścia do projektów IT - naszego wieloletniego partnera. Właściciel i pracownicy dali się poznać jako osoby bardzo ambitne i chętne do podejmowania wyzwań. Nowe informacje, technologie - to ich żywioł. W technologii PHP wykonaliśmy sklep elektroniczny. Naszym szczytowym osiągnięciem było wykonanie tablicy świetlnej z różnego rodzaju wynikami, wykonana technologią Assembler i CIC++ na procesorach PIC. Firma wykonała też oprogramowanie do zarządzania w Delphi. Firmę Web-Soft.com.pl można polecić jako odpowiedzialnego i godnego zaufania kontrahenta. Niewątpliwie będziemy współpracować przy innych projektach. Oryginał referencji dostępny jest w siedzibie firmy.
  • FUTURE-SOFT SP. Z O.O., ul. Gosławicka 2/215,
    45-446 Opole
  • +48 606 405 680
  • +48 775 466 174
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

  Nie wysłano.   Wiadomość wysłana
Zostawiając u nas swoje dane akceptujesz politykę prywatności. Link: polityka prywatności
Top
Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Czytaj więcej. Akceptuję cookies z tej strony. Akceptuję