Start UP

Projekt X
Od ponad roku mamy wspaniały pomysł na projekt, który odmieni świat IT na zawsze. Lata doświadczeń spowodowały iż w naszych głowach zrodził się pomysł, który jest kolejnym etapem ewolucji IT. Projekt swoją wielkością porównywalny jest do takich gigantów jak FB, Google, Wiki czy YouTube. Wykonanie jego niektórzy oceniają jako niewykonalny, jednak naszym zdaniem jest to projekt jak najbardziej realny i prędzej czy później świat pójdzie w kierunku, który my już dawno obraliśmy. Po realizacji projektu widzimy wielkie zyski i korzyści jednak na wykonanie projektu potrzebne są ogromne środki. Pierwsza faza projektu jest badawcza dla potwierdzenia wykonalności naszego pomysłu. Już teraz zostały zrobione małe przymiarki oraz zbadane projekty wspomagające realizację tego produktu. Nie mniej przy niewielkim koszcie paru set tysięcy złotych jesteśmy w stanie potwierdzić wykonalność jak i wykonać etap I, który będzie przynosił zyski. Kolejne etapy są dużo droższe ale wynikiem każdego etapu jest produkt zarabiający na siebie. Projekt tak naprawdę jest nie skończony i wciąż rozwijający się. Ale po około IV etapie widzimy możliwość zwrotów inwestycji oraz środków, które w szybkim tempie będą dofinansowywać projekt, który efektem domina będzie powielał zainwestowane środki.

Zapraszam Wszystkich poważnych inwestorów do rozmów. Ludzi o otwartych umysłach i "dużym portfelu". Gdyż niestety ale projekt wymaga dużych środków finansowych. Istnieje tu zasada "im więcej włożysz tym więcej i szybciej wyciągniesz". Aktualnie nie posiadamy biznesplanu, projektu technicznego i tego typu podobnych dokumentów. Jeśli będzie to konieczne postaramy się o to. Jednak liczymy na inwestorów z wyobraźnią, którym sam pomysł wystarczy by wyobrazić sobie w czym uczestniczą, jak i to, jak potężne zwroty z inwestycji rysuje przyszłość. Mile widziana jest wiedza na temat IT i jego rozwoju.

Projekt Y
Projekt Y nie jest dużym projektem w porównaniu do projektu X. Można powiedzieć, że to kolejny projekt z tych "na które ludzie biorą pieniądze z UE". Nie mniej różnica polega na tym, iż projekt ten jest ciekawy i działa w słusznej sprawie. Jest ponad czasowy i sprzedaje produkty, które nie są materialne i tak bezduszne jak w obecnych czasach narzuca nam rynek i gospodarka. Produkty są wieczne i ponadczasowe. Co prostuje świadomość ludzi obecnego świata.

Kiedy wymyśleliśmy ten produkt, nie było jeszcze takiego na rynku. Obecnie zarejestrowaliśmy ze dwa produkty w Polsce i jeden w USA. Można by powiedzieć, że rynek nie jest nasycony i jest jeszcze czym się dzielić. Jednak po zbadaniu tych produktów doszliśmy do dwóch wniosków. Po pierwsze jest rynek na tego typu produkty/usługi i to całkiem niezły. Po drugie my tworzymy trochę inny produkt, który mało ale dość istotnie się różni co ma kolosalne znaczenie. Myślimy, że ten niuans może spowodować przejęcie rynku.

Projekt wyceniamy na setki, a nie miliony. Interesują nas inwestorzy, którzy mają duży portfel i wydanie niewielkiej sumy w słusznej sprawie nie sprawi im wielkiej różnicy. Gdyż projekt będzie na siebie zarabiał, ale nie tak szybko jak projekt X. Uważamy, że jedynie reklamy TV mogą nadać projektowi potężnego ruchu i szybkiego zwrotu. A te są drogie, więc na nie liczymy i tym samym projekt będzie zwracał się powoli istniejąc z roku na rok. Jeszcze raz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rozmów.
  • FUTURE-SOFT SP. Z O.O., ul. Gosławicka 2/215,
    45-446 Opole
  • +48 606 405 680
  • +48 775 466 174
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

  Nie wysłano.   Wiadomość wysłana
Zostawiając u nas swoje dane akceptujesz politykę prywatności. Link: polityka prywatności
Top
Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Czytaj więcej. Akceptuję cookies z tej strony. Akceptuję